Wakacje 2016

wakacje 2016Wielkimi krokami zbliżają się wakacje 2016. Część z Was na pewno ma już zaplanowane wyjazdy – w góry, na mazury czy też nad morze – dlatego już teraz dobrze jest również zaplanować to, jak przewieziecie wszystkie swoje bagaże. Wyjazd rodzinny może być nie lada wyzwaniem logistycznym – nawet jeśli posiadane autko, to kombi z ogromnym bagażnikiem.

Dlatego też wychodzimy naprzeciw takim wyzwaniom. Nasza oferta obejmuje markowe bagażniki dachowe i uchwyty rowerowe renomowanej firmy THULE.

W naszej ofercie są bagażniki dachowe THULE Dynamic i THULE Motion. Nasze bagażniki dachowe są pojemne, wygodne i stylowe. Bez większych trudności zmieści się np. wózek dziecięcy. Dzięki temu wszyscy pasażerowie mogą podróżować komfortowo.

Chcecie na wyjazd zabrać rowery? Nic prostszego! Wystarczy wypożyczyć uchwyty rowerowe THULE ProRide 591. Dzięki uchwytom nie musicie się już martwić jak to wszystko spakować do samochodu.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą gdzie i kiedy wyjadą mamy odłożone kilka bagażników dachowych THULE Motion i THULE Dynamic. Wystarczy wypełnić formularz a my zajmiemy się resztą.

Wypożyczając u nas nie trzeba się o nic martwić – przyjedziemy i zamontujemy bagażnik dachowy lub uchwyty rowerowe a po Waszym powrocie przyjedziemy i zdemontujemy całość. Komfort i wygoda w przystępnej cenie 🙂

Zachęcamy też do polubienia naszej strony na Facebook

Wakacje 2016