jesieńJesień 2015

Zawitała do nas jesień. Na szczęście pogoda nam sprzyja i nadal możemy cieszyć się aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu – rodzinny wypad na rowery a może rowerowy rajd ze znajomymi? Jesień jest doskonałym okresem na rowerowe wypady i podziwianie wszystkich uroków jakie ma nasza Polska złota jesień.

Kierunek góry czy też Mazury, zachęcamy do wypożyczenia bezpiecznych, stylowych i wygodnych uchwytów rowerowych THULE ProRide 591 dzięki którym bez problemu mamy komplet pasażerów w aucie a dodatkowo będzie można zabrać ze sobą nawet 5 rowerów. Jeśli mają Państwo pytania prosimy pisać lub dzwonić. W celu rezerwacji proszę wypełnić formularz a my oddzwonimy i umówimy się w dogodnych dla Państwa godzinach i miejscu. Dowieziemy, zamontujemy a po Państwa powrocie przyjedziemy i zdemontujemy. Komfort i wygoda w przystępnej cenie.

W ofercie mamy również wygodne i pojemne bagażniki dachowe THULE Motion 800 oraz THULE Dynamic 800. Dwustronne otwieranie ułatwia załadunek i rozładunek a wyjątkowy kształt zwiększa przestrzeń ładunkową.

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook

Zawitała do nas jesień
Tagi: